Aukštų patalpų apšvietimas

Gamybinėse patalpose, sandėliuose, angaruose ar prekybinėse patalpose dėl veiklos specifikos patalpos būna aukštomis lubomis. Tokio tipo patalpose susiduriama

su tinkamo apšvietimo parinkimo, bei įrengimo sunkumais.Norint tinkamai apšviesti patalpas reikalingas itin galingas apšvietimas, geras šviesos srauto išsklaidymas, didelis šviestuvų patikimumas- juk pakeisti perdegusią lempą nebus taip paprasta, kaip esant standartinio aukščio patalpoms.Tokiu atveju savo klientams siūlome CORGUS serijos šviestuvus.  Jei šiuo metu įsirenginėjate naujas patalpas tikriausiai renkatės tarp metalo halogenidų ir LED šviestuvų. Lyginant šių šviestuvų elektros energijos sąnaudas, vien šio skirtumo dėka LED šviestuvai atsiperka per 3 metus (imtas 240 val./mėnesį darbo laikas). Kuo ilgesnis šviestuvų darbo laikas per mėnesį, tuo greičiau jie atsiperka. Taip pat, naudojant LED šviestuvus, išvengsite papildomų išlaidų lempų bei paleidimo mechanizmų keitimui.

 Visi mūsų šviestuvai turi išmatuotus fotometrinius duomenis. Tad prieš pasiūlydami vienokį ar kitokį sprendimą, kompiuterio ekrane galime parodyti kaip atrodys jūsų gamybinės ar prekybinės patalpos ir kokį apšviestumo lygį pasieksime su siūlomais šviestuvais. Žemiau pateikiame paprastą pavyzdį kaip atrodo skaitmeniškai sumodeliuotas apšvietimas ir gautas gyvai.

 Detalesnį techninį šviestuvo aprašą rasite čia.

 Jei norite pateikti užklausą, atsiųskite mums *.dwg ar *.pdf formato patalpų brėžinius, nurodykite patalpų aukštį bei norimą išgauti apšvietą liuksais. Jei turite papildomų reikalavimų, juos taip pat išdėstykite paklausime.

Apšviestumo modeliavimo pavyzdžiai

Apšviestumo modeliavimas

Apšviestumo modeliavimas netikromis spalvomis, nurodant apšvietą liuksais

Realus vaizdas

Apšviestumo modeliavimas

Apšviestumo modeliavimas netikromis spalvomis, nurodant apšvietą liuksais

Realus vaizdas