Apšvietimas tarp stelažų sandėliuose

Sandėliuose, logistikos centruose dažnai naudojami stelažai, kurie patalpą padalina į ilgas ir siauras erdves. Tokių erdvių apšvietimui reikia specialaus sprendimo,

kuris būtų ne tik ekonomiškas, patikimas, tačiau kuo geriau apšviestų patalpą su minimaliomis elektros energijos sąnaudomis.Šviesa turi  būti surinkta ir nukreipta į grindis, stelažų kraštus. Šiam tikslui geriausiai tinka LED šviestuvai su specialia (pvz. 45°x110° kampo) optika, kuri šviesą nukreipia būtent ten, kur jos labiausiai reikia.Tokiu atveju savo klientams siūlome CELAR serijos šviestuvus.Jie tvirtinami prie betoninių lubų arba kabinami ant trosų. Šviestuvai pasižymi dideliu našumu, nespinduliuoja akims kenksmingų spindulių, nemirga yra ilgaamžiai bei pasižymi ekonomiškumu. Visi mūsų šviestuvai turi išmatuotus fotometrinius duomenis. Tad prieš pasiūlydami vienokį ar kitokį sprendimą, kompiuterio ekrane galime parodyti kaip atrodys sandėliavimo patalpos ir kokį apšviestumo lygį pasieksime su siūlomais šviestuvais. Žemiau pateikiame paprastą pavyzdį kaip atrodo skaitmeniškai sumodeliuotas apšvietimas ir gautas gyvai.

Pirmuoju atveju buvo naudoti A4 serijos šviestuvai su INER tipo LED lempomis (liuminescencinių šviestuvų analogai). Su šiais šviestuvais ant grindų buvo pasiekiama 120 lx apšvieta. Šviestuvai kabinami 6 metrų aukštyje. Antru atveju buvo panaudoti CELAR serijos šviestuvai, kurių bendras galingumas yra toks pat kaip ir A4 šviestuvų. Šiuo atveju ant grindų yra pasiekiama jau 320 lx apšvieta. Taigi, tinkamai parinkus šviestuvus, galime apie 2,5 karto stipriau apšviesti reikiamas patalpas. Arba apie 2,5 karto sutaupyti elektros energijos sąnaudas turint tą patį apšvietos lygį. Lyginant CELAR serijos šviestuvus su įprastai liuminescenciniais šviestuvais šis skirtumas yra dar didesnis - apie 4-5  kartus.

Jei norite pateikti užklausą, atsiųskite mums *.dwg ar *.pdf formato patalpų brėžinius, nurodykite patalpų aukštį bei norimą išgauti apšvietą liuksais. Jei turite papildomų reikalavimų, juos taip pat išdėstykite paklausime.

 Apšviestumo modeliavimo pavyzdžiai

 

Apšviestumo modeliavimas netikromis spalvomis naudojant A4 serijos šviestuvus (liuminescencinių šviestuvų analogus)

 Apšviestumo modeliavimas netikromis spalvomis naudojant CELAR serijos šviestuvus pritaikytus tokio tipo patalpoms apšviesti

 

Realus vaizdas (naudojami CORGUS serijos šviestuvai)